نرم افزار سورتینگ و حسابداری سورتینگ

نرم افزار حسابداری کارگاه سورتینگ

نرم افزار حسابداری سورتینگ، نرم افزار حسابداری کارگاه سورتینگ، نرم افزار کارگاه سورتینگ، نرم افزار سورتینگ و حسابداری سورتینگ، نرم افزار سورتینگ و بسته بندی، نرم افزار سورتینگ میوه، نرم افزار سورتینگ خشکبار، نرم افزار سورتینگ حبوبات

 

نرم افزار حسابداری کارگاه سورتینگ شالیزار

نرم افزار سورتینگ یکی از تخصصی ترین نرم افزارهای حسابداری مختص کارگاه سورتینگ می باشد که به منظور ثبت فاکتور خدمات سورتینگ محصولات (مثل برنج، مرکبات، لپه، عدس، خشکبار، نخود، لوبیا و …) مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو نرم افزار حسابداری سورتینگ شالیزار دارای امکانات فراوانی می باشد که بشدت مورد نیاز کارگاه های سورتینگ کشور است و همچنین قابلیت های شخصی سازی که دارد، پاسخگوی نیاز همه سورتینگ ها می باشد.

امکانات نرم افزار سورتینگ و بسته بندی شالیزار به شرح زیر است:

 • دفترچه مشتریان با قابلیت تعریف بینهایت مشتری
 • امکان تعریف دسته بندی برای مشتریان
 • تعریف بینهایت شماره تماس و آدرس مشتریان
 • دارای انبارهای تفکیک شده
 • دفاتر حساب (روزنامه و معین)
 • فاکتور خرید، فروش و امانی
 • هزینه ها و درآمدهای عمومی کارخانه
 • اجناس غیر مالی
 • امکان ایجاد بینهایت دسته بندی محصولات
 • امکان ایجاد بینهایت نوع محصول خروجی به ازای هر دسته بندی
 • تعریف قیمت پیش فرض و پیشنهاد جهت انجام عملیات سورت و بوجاری
 • تعریف بینهایت نوع بسته بندی
 • صدور فاکتور بوجاری و سورتینگ
 • و …

در ادامه به شرح کامل ویژگی های بالا می پردازیم. تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

دسته بندی محصولات

ابتدا باید محصولاتی که در کارگاه و کارخانه خود عمل سورت و یا بوجاری را انجام می دهید، تعریف کنید. در عمل از منوی سورتینگ – گزینه دسته بندی محصولات انجام خواهد گرفت.

نرم افزار سورتینگ و بسته بندی

منوی اصلی نرم افزار سورتینگ و بسته بندی شالیزار

دسته بندی محصولات سورتینگ

دسته بندی محصولات

همانطور که مشاهده کردید، کاربر می تواند بینهایت محصول به عنوان سردسته بهمراه کارمزد هر کیلو تعریف نماید. اما این موضوع به اینجا ختم نمی شود و کاربر می تواند برای هر یک از سر دسته محصولات، بینهایت محصول به عنوان خروجی تعریف کند.

عناوین خروجی محصولات

ما بصورت پیش فرض برنج را به عنوان سر دسته محصول تعریف کرده ایم و خروجی های آنرا به شرح زیر ثبت کرده ایم:

 • برنج
 • نیم دانه
 • ضایعات
 • برگشتی
 • دَلِک

کاربر می تواند آنها را به دلخواه خود تغییر، ویرایش، حذف و اضافه نماید. تصویر زیر نمایی از آنچه مطرح شده است را به نمایش می گذارد:

عناوین خروجی محصولات سورتینگ

توجه داشته باشید که موارد مطرح شده در بالا تنها یک مورد بوده است. پس کاربر می تواند محصولات کارگاه و کارخانه را به دلخواه خود وارد و ثبت نماید.

بسته بندی محصولات

بسته بندی یکی دیگر از مواردی است که باید لحاظ شود. همانند بقیه بخش های نرم افزار شالیزار، بسته بندی محصولات نیز قابل تعریف است. هر بسته بندی که کاربر تعریف می کند، دارای فیلدهای وزن هر بسته، گنجایش هر بسته و فی هر بسته است. البته این مورد هم باید مطرح کرد که، فی هر بسته پیشنهادی بوده و در حین صدور فاکتور قابل ویرایش است.

بسته بندی محصولات سورتینگ

در صورتی که مایل به تهیه این محصول هستید به آدرس محصول مراجعه کنید.

و یا با شماره 09366084410 تماس بگیرید.

بوجاری و سورتینگ

اکنون نرم افزار حسابداری سورتینگ و بسته بندی شالیزار آماده است تا فاکتور صادر کند. برای انجام آن روی گزینه بوجاری و سورتینگ کلیک کنید تا فرم صدور فاکتور سورتینگ باز شود.

طبیعتاً به ازای هر تعداد که بسته بندی استفاده می شود، به صورت اتوماتیک ضربدر فی آن شده و قیمت نهایی بسته بندی نیز لحاظ می شود.

ثبت و صدور فاکتور سورتینگ

ثبت و صدور فاکتور سورتینگ

فاکتور سورتینگ A5

چاپ فاکتور سورتینگ

موضوع مرتبط و پیشنهادی: نرم افزار حسابداری برنج فروشی و بازرگانی برنج

موضوع مرتبط و پیشنهادی: نرم افزار چاپ چک

بعد از ثبت فاکتور سند حسابداری آن بصورت اتوماتیک در دفتر روزنامه شخص به عنوان بدهکار ثبت، و فرم درگاه پرداخت باز می شود تا وضعیت پرداخت آن توسط کاربر مشخص شود.

درگاه پرداخت

در این بخش نیز امکان ارسال پیامک به صورتیکه الگوی متن تعریف شده است، وجود دارد. کاربر می تواند الگوی متن پیام را به دلخواه خود بنویسید، و نرم افزار با همان الگوی پیامک را ایجاد و ارسال می کند.

در صورتی که مایل به تهیه این محصول هستید به آدرس محصول مراجعه کنید.

و یا با شماره 09366084410 تماس بگیرید.

لیست فاکتورها

در صورتیکه بخواهید لیست فاکتورها را مشاهده، ویرایش، حذف، چاپ مجدد و یا گزارشگیری کنید، این امکان وجو دارد. گزینه لیست فاکتورها از منوی سورتینگ این مورد را برای شما انجام خواهد داد.

با توجه به اینکه گزارشگیری یکی از مهمترین موارد سیستم های حسابداری است، هر نوع فیلدی را می توانید بر اساس نیاز خود جستجو کنید. تصویر زیر لیست فاکتورهای بوجاری و سورتینگ را نمایش می دهد.

لیست فاکتورهای بوجاری و سورتینگ

جهت اشراف بیشتر به نرم افزار حسابداری سورتینگ شالیزار، ویدئوی زیر را تماشا کنید.

ویدئو آموزش نرم افزار سورتینگ

نتیجه گیری

همه کارگاه های سورتینگ نیاز به یک سیستم حسابداری مختص کسب و کار خود دارند. نرم افزار حسابداری سورتینگ شالیزار با تمرکز بر عناوین موجود در این کارگاه ها توسعه را آغاز کرده است و اکنون نرم افزاری است که مورد توجه کارگاه داران کشور قرار گرفته است.

جهت تهیه نرم افزار بازرگانی برنج، خرید و فروش و فروشگاهی شالیزار به آدرس محصول مراجعه کنید.

و یا با شماره 09366084410 تماس بگیرید.

دسته بندی: نرم افزار سورتینگ, نرم افزار انبار داری, نرم افزار انبارداری, نرم افزار حسابداری انبار داری, نرم افزار حسابداری انبارداری, نرم افزار حسابداری خشکبار, نرم افزار حسابداری سردخانه, نرم افزار حسابداری سورتینگ, نرم افزار حسابداری سورتینگ خشکبار, نرم افزار حسابداری سورتینگ و بسته بندی, نرم افزار خشکبار, نرم افزار سردخانه, نرم افزار سورتینگ برنج, نرم افزار سورتینگ حبوبات, نرم افزار سورتینگ خشک بار, نرم افزار سورتینگ خشکبار, نرم افزار سورتینگ میوه, نرم افزار سورتینگ و بسته بندی, نرم افزار سورتینگ و حسابداری سورتینگ, نرم افزار کارگاه سورتینگ
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up