درباره ما

[email protected]
مازندران ساری, بلوار امام رضا
شنبه, یکشنبه, دوشنبه, سه‌شنبه, چهارشنبه, پنج‌شنبه09:00 – 15:00
09366084410
نرم افزار شالیزار توسط تیم با تجربه تولید نرم افزار، با مدیریت مهندس حسین راست خدیو طراحی و توسعه داده شده است.
اولین ورژن نرم افزار شالیزار در سال 1394 به سفارش کارخانه شالیکوبی خوشه طلایی (برادران نوریان) طراحی شده است. این نرم افزار پس از طی چندین ماه آزمایش و تست مراحل گوناگون، بسرعت ورژن دوم آن مطابق با امکانات کارخانه های شالیکوبی شهر ساری و حومه طراحی و منتشر شد.
با گذشت مدت زمان 2 سال و جلب توجه کارخانه های برنجکوبی شهرهای دیگر از جمله: گلوگاه، بهشهر، جویبار، قائمشهر، بهنمیر، بابل، آمل، فریدونکنار، نوشهر، رامسر، رشت، لاهیجان، بندرانزلی و در نهایت و علی الخصوص شهر محمودآباد (شومیا: جناب آقای باقرزاده و تجکنار: جناب آقای وثوقی و حسابدار این کارخانه سرکار خانم قانعی) دیگر امکانات کارخانه به شالیزار افزوده شد. که ورژن کنونی کاملترین ورژن در ایران، بهترین امکانات، سبکترین و در عین حال سادگی بی نظیری دارد. به نحوی که کاربر میتواند بدون آموزش قبلی براحتی با نرم افزار شالیزار کار کند. سادگی و سهولت انجام امور در این نرم افزار زبانزد میان کاربران است.
تیم طراحی بعد از گذشت چندین سال همچنان به طور مداوم درحال تست و ارزیابی های مختلف جهت کشف باگ های احتمالی است. و به محض دریافت گزارش آنرا مرتفع و با پیشنهاد ویژگی جدید، ارتقاء داده خواهد شد.
شما کاربر گرامی میتوانید در صورت تمایل جهت آموزش تخصصی، همکاری در فروش، افزودن امکان جدید و غیره. در صفحه پیشنهادات با ما در ارتباط باشید. تا در اسرع وقت آنرا روی نرم افزار اعمال کنیم.
شرکت هر نوع همکاری از دید کاربران را به بهترین صورت پذیرا می باشد. همچنین شماره تماس مستقیم 09366084410 در اختیار شما بازدیدکننده محترم می باشد.

نرم افزار شالیزار

keyboard_arrow_up