نرم افزار چاپ چک

نرم افزار چاپ چک

نرم افزار پرینت چک، نرم افزار پرینت روی چک، نرم افزار چاپ چک صیاد، نرم افزار چاپ چک قدیمی، نرم افزار حسابداری چک، نرم افزار چاپ چک صیادی و قدیمی، نرم افزار چاپ چک رایگان، نرم افزار چاپ چک آنلاین، نرم افزار چاپ چک بنفش

 

نرم افزار چاپ چک شالیزار

یکی از دغدغه های کاربران برای صدور چک، زیبا نوشتن محتویات آن به صورت دستی، و جلوگیری از قلم خوردگی است. علاوه بر این نوشتن چک به صورت دستی همواره می تواند شما را در معرض مواجهه با افراد سوء استفاده کننده قرار دهد. این شرایط موجب شده که شالیزار با ارائه نرم افزار چاپ چک، شما به خوبی بتوانید اقدام به نوشتن در برگه های چک نمایید.

در واقع نوشتن اطلاعات به وسیله قلم می تواند همواره با اشتباهاتی همراه شود. فراگیر شدن استفاده از سیستم ‌های رایانه ‌ای و تولید نرم افزارهای کاربردی موجب شده که افراد امروزه به راحتی بتوانند جهت انجام محاسبات ثبت اطلاعات و نوشتن متن های مختلف، روی به استفاده از این نرم ‌افزارها بیاورند.

حساسیت نوشتن در چک ها با توجه به اینکه اسناد معتبر مالی نیز محسوب می شوند، موجب شده که امروزه با نرم افزار چاپ روی چک به راحتی بتوانید بدون خط خوردگی و غلط املایی اقدام به نوشتن نمایید.

ماژول چاپ چک، بخشی از نرم افزار شالیزار است. و در کنار بقیه ماژول ها از جمله: شالیکوبی، انبارداری، سورتینگ، باسکول، حقوق و دستمزد ایفای نقش می کند.

 

ماژول چاپ چک بصورت پیش فرض روی نرم افزار شالیزار، بدون محدودیت فعال است.

 

همچنین ماژول چاپ چک شالیزار هم متصل به سیستم حسابداری است و هم مستقل.

 • متصل: یعنی بعد از صدور چک پرداختی در سیستم حسابداری شالیزار مستقیماً ماژول باز شده و از شما می خواهد که چک را در پرینتر قرار دهید و دکمه چاپ را کلیک کنید. تمامی اطلاعات بصورت خودکار پر توسط سیستم پر می شود. قطعاً اگر نیاز به پرینت چک نباشد دکمه خروج را کلیک می کنید.
 • مستقل: در این حالت نیاز به ثبت چک در سیستم حسابداری نیست. کاربر می تواند هر چکی که می خواهد پرینت کند، اطلاعات آنرا در فیلدها وارد کرده و چک را در پرینت قرار داده و چاپ می کند. کاملاً به صورت آزاد.

نکته) نرم افزار چاپ چک شالیزار هیچ محدودیتی بابت پرینتر و چاپگر مخصوص ندارد. یعنی کاربر هر نوع پرینتری، چه پرینتر معمولی و چه پرینتر مخصوص چک داشته باشد، می تواند چک را چاپ نماید.

نرم افزار چاپ چک
نرم افزار چاپ چک شالیزار

در صورتی که مایل به تهیه نرم افزار چاپ چک هستید به آدرس محصول مراجعه کنید.

و یا با شماره 09366084410 تماس بگیرید.

ویژگی های نرم افزار چاپ چک

امروزه نرم افزارهای مختلفی جهت چاپ روی چک در دسترس شما قرار دارند. نرم افزار پرینت چک شالیزار که توسط ما به شما ارائه می شود از ویژگی ها و مزایای گسترده ای برای شما به ارمغان خواهد آورد. ما با ارائه نرم افزار چک همواره سعی کرده ایم که شما را در نوشتن محتویات چک همراهی کنیم.

علاوه بر امکانات ظاهری و کاربردی فراوانی که ما در این نرم افزار برای شما تهیه کرده ایم، می توانید جهت صدور چک به ساده ترین شکل اقدام نمایید.

نرم افزار چاپ چک ارائه شده توسط ما به گونه ‌ای است که شما می توانید قالب چک تمامی بانک های موجود در کشور را در اختیار داشته و به راحتی جهت نوشتن آن ها اقدام نمایید. علاوه بر این نرم افزار چاپ چک ارائه شده توسط ما به شما این امکان را می دهد که بتوانید چک های صادر شده را ذخیره نمایید.

این عمل موجب می شود که به هنگام نیاز جهت جستجو در لیست چک ها بتوانید به راحتی اقدام کرده و برای تغییر وضعیت چک های صادر شده یا ویرایش اطلاعات اقدام نمایید.

در صورتی که مایل به تهیه نرم افزار چاپ چک هستید به آدرس محصول مراجعه کنید.

و یا با شماره 09366084410 تماس بگیرید.

امکانات نرم افزار چاپ چک

از جمله امکاناتی که شرکت الگوریتم پردازان در ارائه نرم افزار چاپ چک به شما تدارک دیده است، می توان به دارا بودن قابلیت جستجو و پیگیری موارد ذخیره شده و چک های صادره اشاره کرد.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران همواره در کار با نرم افزارهای مختلف با آن مواجه می شوند عدم آگاهی با محیط کاربری نرم افزار خواهد بود. با این حال نرم افزار چاپ چک شالیزار با رابط کاربری بسیار آسان به کاربر این امکان را می ‌دهد که با هر دانشی از رایانه بتواند ارتباطی ایده آل با نرم افزار برقرار کند.

سهولت در استفاده از نرم افزار شالیزار به گونه ای است که افراد مبتدی نیز می توانند از ویژگی ‌های آن استفاده کنند.

از دیگر ویژگی ها و امکانات نرم افزار چاپ چک شالیزار می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

 • امکان پرینت روی چک و ثبت اتوماتیک چک مذکور در سیستم حسابداری نرم افزار.
 • امکان صدور و چاپ چک به صورت آزاد، بطوری که در سیستم حسابداری ثبت نشود.
 • قابلیت انجام همزمان توسط چند کاربر با بهره مندی از قابلیت شبکه
 • امکان ورود به برنامه با استفاده از کلمه عبور داده شده به نرم افزار توسط شما
 • مشاهده و بررسی پیش نمایش چک ها قبل از چاپ
 • تبدیل مبلغ و تاریخ چک های موجود به صورت خودکار به حروف
 • بهره مندی از قابلیت صدور چک و همچنین تعریف دسته چک
 • پشتیبانی از همه پرینترهای موجود، اعم از: پرینتر معمولی و پرینتر مخصوص چاپ چک
 • امکان ثبت عملیات چک ها اعم از: پاس شده، برگشت شده، رفع برگشت، خرج کردن و غیره.

شما را به تماشای ویدئو زیر دعوت می کنیم:

ویدئو آموزش نرم افزار چاپ چک

نتیجه گیری

داشتن یک نرم افزار چاپ چک به دلیل نوشته شدن فونت های کامپیوتری روی چک کاملاً جلو راه های کلاهبرداری و سرقت را می گیرد. و هیچگاه خودکار با متن چاپ شده همخوانی نخواهد داشت. زیبایی چک های شما یکی دیگر از دلایل داشتن نرم افزار پرینت روی چک می باشد.

و اما عمده و بزرگترین دلیل عدم اشتباه محاسباتی است. چون نرم افزار به صورت اتوماتیک محاسبات مبالغ را انجام می دهد و رقم خالص، درست و دقیق را به عنوان خروجی در نظر می گیرد.

در صورتی که مایل به تهیه نرم افزار چاپ چک هستید به آدرس محصول مراجعه کنید.

و یا با شماره 09366084410 تماس بگیرید.

دسته بندی: نرم افزار پرینت چک, پرینت چک, چاپ چک رایگان, چاپ چک صیادی, نرم افزار پرینت روی چک, نرم افزار چاپ چک صیاد, نرم افزار چاپ روی چک, نرم افزار چک, نرم افزار حسابداری چک
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up